SRETAN BOŽIĆ :)
Autor: ANITA Tresić, 23. 12. 2021.

Ovog prosinca učenici i djelatnici naše škole bili su izrazito marljivi i kreativni. Cijelog mjeseca su prigodno uređivali hodnike i učionice u božićnom duhu, te su činili dobra djela.

Učiteljice Dinka Posinković, Magda Tepić, Anita Blašković, Fani Plančić, Marija Bogdan, Nelija Lučić Lavčević, Marina Roso, pomoćnica u nastavi Katarina Škare te knjižničarka Tea Beritić i pedagoginja Anita Tresić su zajedno s učenicima izrađivali božićne motive i ukrase kojima su uljepšali prostorije škole.

Voditeljice sekcija s učenicima su izrađivale magnete, pekle kolače, šile i izrađivale ukrase te se sa zadrugarima pripremale za prodaju od čega su dio sredstava donirali za liječenje malene Kiare Goršić. Predsjednica Zadruge iznimno je zadovoljna odazivom građana i raduju se budućim akcijama.

Još jednu humanitarnu akciju proveli su učenici četvrtog razreda i posebnog razrednog odjela zajedno s učiteljicama, te su u potresom pogođeno područje uputili paket s higijenskim potrepštinama i slatkišima, kako bi djeci u domu uljepšali Božić.

Baš pred Božić stigla je i zahvalnica predsjednice udruge Marijini obroci, akcije koju smo proveli ove godine na inicijativu vjeroučiteljice Marije Bogdan, što smo donacijom doprinijeli pripremi svakodnevnih obroka za djecu u školama Afrike.

Tako su učenici naše škole osim marljive, pokazali i svoju humanu stranu, koju će nastaviti njegovati i dalje.

Božić u školi by anita tudor

Djelatnici OŠ Petra Hektorovića Stari Grad žele svim roditeljima i učenicima čestit Božić i sretnu novu godinu, te ugodne praznike.

Vidimo se u drugom polugodištu!

SRETAN BOŽIĆ :)
Autor: ANITA Tresić, 23. 12. 2021.

Božić u školi by anita tudor

Vidimo se u drugom polugodištu!