SUDOKU - Regionalno natjecanje
Autor: Nelija Lučić-Lavčević, 3. 12. 2021.

Kao što smo Vas sve već informirali, na natjecanju rješavanja Sudoku  u organizaciji Hrvatske Mense koje se održalo dana 25. 10. 2021. godine, dvije naše učenice uspjele su se kvalificirati za regionalno natjecanje: Dina Božiković i Marija Soldo. One su se, dakle 13. studenog u vremenu od 9:00-12:00 sati uputile i upustile u nadmudrivanje u logičkom razmišljanju, koncentraciji i brzini s velikim brojem učenika iz četiri naše regije:  Zagreb, Split, Rijeka i Osijek. U našoj, splitskoj regiji sudjelovalo je 69 natjecatelja koji su tijekom četiri sata dobili 34 najrazličitija sudoku zadatka za rješavanje od kojih su samo četiri bila klasičnog tipa.

Dina je u ukupnom poretku zauzela odlično osmo (8) mjesto, a Mira četrdeseto (40).
Što reći curama nakon svega?! ČESTITKE!!!
Žao nam je što se broj učenika koji su se trebali prezentirati na državnom natjecanju poprilično reducirao zbog još uvijek izvanrednih Covid uvjeta, ne samo zbog naših natjecateljica već i svih sudionika ove akcije koji su se trebali družiti i nadmetati u svojim vještinama, no, vremena su takva kakva jesu. Nadamo se boljima. Kada ćemo sve nadoknaditi.

Još jednom čestitke našoj Dini i Miri!

BRAVO!

SUDOKU - Regionalno natjecanje
Autor: Nelija Lučić-Lavčević, 3. 12. 2021.

Što reći curama nakon svega?! ČESTITKE!!!

Još jednom čestitke našoj Dini i Miri!

BRAVO!